Witamy!

  Wyrażamy nadzieję, że nasze sprawdzone rozwiązania oraz profesjonalna obsługa poprawi funkcjonowanie Państwa firmy, wprowadzając ją bezproblemowo w świat nowoczesnych rozwiązań informatycznych.
  Naszym celem jest dostarczyć produkt jak najlepiej dostosowany do konkretnego zastosowania, dlatego też każde wdrożenie jest traktowane indywidualnie. Naszym mottem jest, by to system był dopasowany do klienta, a nigdy odwrotnie!

Firma PPUH MedLAN istnieje na rynku od 2005 roku. Dostarczamy specjalizowane oprogramowanie przeznaczone dla sektora medycyny oraz dla operatorów telekomunikacyjnych. Oprócz tego zajmujemy się technologiami światłowodowymi - w tym projektowaniem i wykonywaniem sieci światłowodowych. Posiadamy własną linię produkcyjną złączy światłowodowych.

W naszej firmie tworzymy oprogramowanie na zamówienie. Każdy projekt zaczynamy od zebrania dokładnych wymagań Klienta, aby jak najlepiej usprawnić jego pracę. Specjalizujemy się w bazodanowych aplikacjach webowych pracujących w przeglądarkach internetowych. Naszym Klientom zapewniamy opiekę merytoryczną i techniczną na każdym etapie wdrożenia wraz z późniejszą opiekę serwisową.

Pomagamy przy budowie sieci światłowodowych począwszy od zaprojektowania, aż po ich wykonanie. Zajmujemy się również usuwaniem wszelkiego typu awarii i usterek światłowodowych. W swojej ofercie handlowej posiadamy ponadto osprzęt do instalacji światłowodowych (przełącznice światłowodowe, mufy, naścienne szafki rozdzielcze itp.), urządzenia aktywne (konwertery, wkładki SFP itp.) oraz szeroką gamę produktów własnych takich jak: pigtaile, patchcordy, gotowe multipatchcordy na kablach dowolnego typu, patchordy w peszlu. Oferujemy także naprawę uszkodzonych złączy w rozbiegówkach i urządzeniach optycznych (np. w pompach EDFA).

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i referencjami!