Witamy!

  Wyrażamy nadzieję, że nasze sprawdzone rozwiązania oraz profesjonalna obsługa poprawi funkcjonowanie Państwa firmy, wprowadzając ją bezproblemowo w świat nowoczesnych rozwiązań informatycznych.
  Naszym celem jest dostarczyć produkt jak najlepiej dostosowany do konkretnego zastosowania, dlatego też każde wdrożenie jest traktowane indywidualnie. Naszym mottem jest, by to system był dopasowany do klienta, a nigdy odwrotnie!

Data publikacji oferty: 2017-06-13
Stanowisko: Informatyk / Programista
Miejsce pracy: Białystok
Dostępnych miejsc pracy: 1

Opis stanowiska pracy:

  • rozwój aplikacji webowych tworzonych przez naszą firmę (głównie dla branży medycznej i telekomunikacyjnej)
  • uczestniczenie przy wdrożeniach aplikacji u klientów

Wymagania:

  • znajomość technologii aplikacji webowych
  • znajomość technologii bazodanowych (MySQL)
  • samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowymi atutami będą:
    • znajomość branży medycznej / telekomunikacyjnej
    • doświadczenie programistyczne (dowolny język obiektowy, HTML, CSS, JavaScript)
    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
    • znajomość systemu Linux
    • znajomość języka programowania Ruby i frameworku Ruby on Rails

Zapewniamy:

  • elastyczny czas pracy (np. dostosowany do specyfiki studiów), możliwość telepracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w zakresie objętym działalnością firmy (oprogramowanie, technologie sieciowe i światłowodowe)

Forma zatrudnienia: okres próbny 2-miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony, w formie umowy o pracę lub cywilnoprawnej

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz.U. 2016 poz. 922).”.