Witamy!

  Wyrażamy nadzieję, że nasze sprawdzone rozwiązania oraz profesjonalna obsługa poprawi funkcjonowanie Państwa firmy, wprowadzając ją bezproblemowo w świat nowoczesnych rozwiązań informatycznych.
  Naszym celem jest dostarczyć produkt jak najlepiej dostosowany do konkretnego zastosowania, dlatego też każde wdrożenie jest traktowane indywidualnie. Naszym mottem jest, by to system był dopasowany do klienta, a nigdy odwrotnie!

Data publikacji oferty: 2017-06-13
Stanowisko: Informatyk / Serwisant - Helpdesk
Miejsce pracy: Białystok
Dostępnych miejsc pracy: 2

Opis stanowiska pracy:

  • bieżąca obsługa klientów (wsparcie techniczne świadczone głównie przy użyciu narzędzi zdalnego dostępu)
  • pomoc przy wdrażaniu naszych aplikacji u nowych klientów
  • usuwanie usterek sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego
  • drobne prace montażowe i instalacyjne
  • przeprowadzanie szkoleń użytkowników

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows
  • umiejętność rozpoznawania i usuwania typowych usterek sprzętu komputerowego
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność, gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych na terenie Polski
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznych

Dodatkowymi atutami będą:

  • wykształcenie w zakresie wymagań stanowiska pracy (np. informatyka, elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość techniki telekomunikacyjnej i radiokomunikacyjnej
  • znajomość branży medycznej i/lub telekomunikacyjnej

Zapewniamy:

  • elastyczny czas pracy (np. dostosowany do specyfiki studiów)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w zakresie objętym działalnością firmy (oprogramowanie, technologie sieciowe i optyczne)

Forma zatrudnienia: okres próbny 2-miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony, w formie umowy o pracę lub cywilnoprawnej

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz.U. 2016 poz. 922).”