Oferta pracy 2017/01 - Informatyk/Programista aplikacji webowych

Data publikacji oferty: 2017-06-13
Stanowisko: Informatyk / Programista
Miejsce pracy: Białystok
Dostępnych miejsc pracy: 1

Opis stanowiska pracy:

  • rozwój aplikacji webowych tworzonych przez naszą firmę (głównie dla branży medycznej i telekomunikacyjnej)
  • uczestniczenie przy wdrożeniach aplikacji u klientów

Wymagania:

  • znajomość technologii aplikacji webowych
  • znajomość technologii bazodanowych (MySQL)
  • samodzielność, komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B
  • dodatkowymi atutami będą:
    • znajomość branży medycznej / telekomunikacyjnej
    • doświadczenie programistyczne (dowolny język obiektowy, HTML, CSS, JavaScript)
    • doświadczenie w tworzeniu aplikacji webowych
    • znajomość systemu Linux
    • znajomość języka programowania Ruby i frameworku Ruby on Rails

Zapewniamy:

  • elastyczny czas pracy (np. dostosowany do specyfiki studiów), możliwość telepracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w zakresie objętym działalnością firmy (oprogramowanie, technologie sieciowe i światłowodowe)

Forma zatrudnienia: okres próbny 2-miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony, w formie umowy o pracę lub cywilnoprawnej

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferty pracy (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać wyłącznie na adres cv@medlan.pl z dopiskiem "Informatyk/Programista"

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz.U. 2016 poz. 922).”.