Oferta pracy 2017/02 - Informatyk/Serwisant - Helpdesk

Data publikacji oferty: 2017-06-13
Stanowisko: Informatyk / Serwisant - Helpdesk
Miejsce pracy: Białystok
Dostępnych miejsc pracy: 1

Opis stanowiska pracy:

  • bieżąca obsługa klientów (wsparcie techniczne świadczone głównie przy użyciu narzędzi zdalnego dostępu)
  • pomoc przy wdrażaniu naszych aplikacji u nowych klientów
  • usuwanie usterek sprzętu komputerowego i telekomunikacyjnego
  • drobne prace montażowe i instalacyjne
  • przeprowadzanie szkoleń użytkowników

Wymagania:

  • wysoka kultura osobista, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów
  • znajomość systemów operacyjnych Microsoft Windows
  • umiejętność rozpoznawania i usuwania typowych usterek sprzętu komputerowego
  • czynne prawo jazdy kategorii B
  • dyspozycyjność, gotowość do odbywania sporadycznych podróży służbowych na terenie Polski
  • umiejętność samodzielnej organizacji pracy
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na zrozumienie dokumentacji technicznych

Dodatkowymi atutami będą:

  • wykształcenie w zakresie wymagań stanowiska pracy (np. informatyka, elektronika, automatyka, telekomunikacja lub pokrewne)
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość techniki telekomunikacyjnej i radiokomunikacyjnej
  • znajomość branży medycznej i/lub telekomunikacyjnej

Zapewniamy:

  • elastyczny czas pracy (np. dostosowany do specyfiki studiów)
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji w zakresie objętym działalnością firmy (oprogramowanie, technologie sieciowe i optyczne)

Forma zatrudnienia: okres próbny 2-miesiące, następnie umowa na czas nieokreślony, w formie umowy o pracę lub cywilnoprawnej

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz

Oferty pracy (CV oraz list motywacyjny) prosimy przesyłać wyłącznie na adres cv@medlan.pl z dopiskiem "Informatyk/Serwisant"

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Do każdej oferty prosimy dołączyć klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz.U. 2016 poz. 922).”