Pigtaile

Jednomodowe:

  • Typy złączy: SC/APC, SC/PC, LC/PC, E2000/APC, FC/PC
  • Typy włókna: 9/125um: G.652, G.657A1 (12 kolorów)
  • Standardowe długości: 1.5m, 2m (inne długości na zamówienie)
  • Pakowanie: standardowo 12 szt. w woreczku strunowym, dostępne po 12 kolorów w jednym woreczku

Wielomodowe:

  • Typy złączy: SC/PC, LC/PC, FC/PC, ST/PC
  • Typy włókna: 50/125um: OM2, OM3
  • Standardowe długości: 2m (inne długości na zamówienie)
  • Pakowanie: standardowo 12 szt. w woreczku strunowym

pigtail