Kasetki histopatologiczne znakowane laserowo

Kasetki są dostarczane z oddzielną pokrywą, którą można łatwo zamocować za pomocą zawiasu. Solidny mechanizm blokujący na kasetach zamyka się z kliknięciem i zapewnia bezpieczeństwo materiału podczas obróbki.

Każda kasetka jest produkowana z precyzyjnie zaprojektowaną powierzchnią, która optymalizuje jakość druku tekstu oraz kodów kreskowych. Zmniejsza to potencjalne błędy ludzkie, takie jak błędne odczytanie źle wydrukowanego lub napisanego tekstu. Znacząco poprawia również szybkość skanowania, zwiększając wydajność laboratorium, jednocześnie zmniejszając potrzebę wprowadzania danych ludzkich i potencjalną frustrację.

Numeracja kasetek i szablon wydruku są uzgadniane z klientem. MedLAN gwarantuje unikatowość numeru i kodu kreskowego w obrębie zamówień klienta i wszystkich instalacji systemu PatARCH. Dostarczane kasetki są spięte taśmą klejącą lub tekturowym paskiem, co umożliwia ich łatwy załadunek do podajnika ręcznego.

W ofercie posiadamy także ręczne podajniki grawitacyjne do kasetek, ułatwiające podawanie kolejno ponumerowanych kasetek w czasie wykrawania materiału.

Ze względu na dostępność zalecamy zamawianie kasetek w kolorze białym lub różowym. W przypadku zamówienia innego koloru, czas realizacji zamówienia zależy od dostępności danego koloru u producenta.

Istnieje możliwość znakowania kasetek klienta (na materiale powierzonym) po uprzedniej weryfikacji jakości i wydajności procesu.

Dostępne rodzaje kasetek:
WERSJA STANDARD: Kasetka z szczelinami o szerokości 1,1x5 mm zwiększa przepływ odczynników, ułatwiając lepszą spójność i jakość przetwarzanych próbek.
WERSJA BIOPSY:   Kasetka biopsyjna z otworami o wymiarach 0,9x0,9 mm zapewnia lepsze zabezpieczenie próbki w przypadku małych biopsji i fragmentów tkanek.
WERSJA MICRO BIOPSY:   Kasetka zawiera wewnętrzną komorę z otworami 0,38x0,38 mm. Zaokrąglone rogi komory ułatwiają manipulowanie próbkami za pomocą kleszczyków.
Przykład oznakowania: